ליווי משפטי


כל פעילות Finders נתמכת ומלווה על ידי משרד עורכי הדין המוביל בארץ בתחום נדל"ן והשקעות בחו"ל - משרד עמית, פולק, מטלון ושות'.

מאז הקמתו, בשנת 1956, מקפיד משרד עמית, פולק, מטלון ושות' להגשים את ייעודו: ייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר. היכרות מעמיקה של המשפט, יצירתיות, גמישות מחשבתית ומסירות אין-סופית ללקוחותיהם - כל אלו מאפשרים להם לספק ייעוץ משפטי מקיף ומלא בכל תחומי המשפט המסחרי, הציבורי והאזרחי.

הצוות המקצועי במשרד מורכב ממומחי משפט מהשורה הראשונה הנבדלים זה מזה בתחומי התמחותם, בניסיונם ובידע שרכשו. עם זאת, לכל עורכי הדין - ותיקים כצעירים - מכנה משותף אחד: אהבת החוק והיכולת לעשות בו שימוש על מנת להשיג את המיטב עבור לקוחותיהם.

ההיזון החוזר וההשפעה המתמדת שבין העולם העסקי לזה המשפטי נהירים למשרד. להתנהלות מסחרית השלכות משפטיות ולהתנהלות משפטית השלכות מסחריות. על כן, המשרד מוודא שעורכי הדין מבינים היטב גם את העולם העסקי ויכולים לספק ייעוץ משפטי רב-תחומי המבוסס על שנים של ניסיון.

כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל, טבעי כי הוא נמצא בלב העשייה העסקית. הודות ללקוחות המובילים ולשותפים העסקיים הבולטים, יצר רשת רחבה של קשרים מקומיים ובינלאומיים. בזכותם מאתר, יוצר וממנף אופקים חדשים והזדמנויות נרחבות בתחומי פעילות שונים.

הצוות המשפטי של המשרד מאגד בתוכו מומחים בעלי ניסיון משפטי מוכח בארץ ובחו"ל. רבים מעורכי הדין במשרד רכשו את השכלתם במוסדות המובילים בארה"ב ובאירופה, וחלקם גם מחזיקים ברישיון עריכת דין במדינות זרות ושולטים בשפה המקומית. עובדה זו מאפשרת להעניק ללקוחות שירותים משפטיים חוצי גבולות.

המשרד מציג מסורת ארוכת שנים של הישגים משפטיים מרשימים, של דירוגים גבוהים על ידי מדריכים משפטיים בולטים בארץ ובעולם (Legal 500, Chambers and Partners, BDI ו-DUN'S100) ושל זכייה בפרסים שנה אחר שנה במגוון תחומי פעילות.