סטטוס למכירה
שטח הנכס במ”ר 170
קומה 3
עיר Athens
אזור Omonia
מרחק מתחנת מטרו קרובה בק”מ 0.3
מרחק מהתיאטרון הלאומי בק”מ 0.5
מרחק מכיכר אומוניה בק”מ 0.5
מרחק ממוזיאון הארכיאולוגיה בק”מ 0.9
מרחק ממונסטיראקי בק”מ 1.1
מרחק מכיכר סינטגמה בק”מ 1.6
מרחק מהאקרופוליס בק”מ 1.9
מרחק משדה”ת אתונה בק”מ 35

שטח מסחרי (משרד) בקומה השלישית של בניין בלב המרכז המסחרי של אתונה, במרחק קצר מכיכר Metaxourgeio מצד אחד ומכיכר Omonia מהצד השני.

כיכר Omonia – חלק מהמשולש ההיסטורי המפורסם של אתונה והכיכר העתיקה ביותר בעיר. בשנת 2020 עיריית אתונה סיימה לערוך שיפוצים נרחבים בכיכר. האזור הופך שוב למקום בולט בעיר אתונה והוא חלק בלתי נפרד מהמשולש ההיסטורי המפורסם של העיר. במשך השנים האחרונות רשתות בתי מלון מפורסמות רכשו והחכירו מספר נכסים מסביב לכיכר כמו Marriot, Brown ו-Melia.

בכיכרAvdi  ב-Metaxourgeio, ניתן למצוא מסעדות, בתי קפה, תיאטראות וגלריה לאמנות וכל אלה בשילוב פסטיבלים ואירועים המתקיימים בכיכר בתדירות גבוהה, מושכים אליה תושבים ומבקרים רבים.

לנכס גישה נוחה למרכז העיר (תחבורה ציבורית נוחה, רק 300 מ’ מתחנת המטרו Metaxourgeio ו-500 מ’ מתחנת המטרו של כיכר Omonia).

שטח הנכס מחולק כיום ל-10 משרדים, כולם באותה קומה, בגדלים שונים ובבעלויות שונות. כל החללים נהנים משפע של אור יום. בבניין יש מעלית ושוער.

ניתן להסב את הנכס ל-7 דירות סטודיו לשימוש כדירות או כדירות airbnb להשכרה בתשואה חודשית נאה, או כמרכז עסקים (למשל בסגנון חללי עבודה משותפים, או משרדים), או לשימוש משולב של משרדים עם דירות משופצות.

Chalkokondili 2 & Tzortz, Kaniggos Square
Peston 18, Kypseli
תפריט
דילוג לתוכן